Moderná záhradná stavba Java 44


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 608 cm x 390 cm (23,71 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 391 x 196 cm
  • Dvere: 84 x 190 cm
  • Okno: 150 x 41 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

  Cena s DPH:

  7.990 EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Moderná záhradná stavba

  JAVA v 44mm prevedení výborne napĺňajú Vaše potreby modernej záhradnej stavby. Ponúka prirodzené riešenie záhradnej chatky k modernému domu. Sila zvoleného materiálu korešponduje s kvalitou výrobku.

  Záhradný domček ponúka 23,7m2  vhodného na uskladnenie záhradných potrieb. Domček sa skladá s dvoch prepojených a jednej samostatnej miestnosti. Tento typ záhradných domčekov je možné tiež využívať ako oddychový priestor pre Vás, Vašu rodinu, alebo sa dá využiť pre letnú kuchyňu.

  Dizajnovo skvelé riešenie ponúkajú panoramatické posuvné dvere, ktoré dotvárajú luxusné prevedenie tejto modernej záhradnej stavby. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom. Veľké posuvné dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

  Chatku Java je možné postaviť aj zrkadlovo. Pri realizácii základovej dosky je dôležité pamätať, že súčasťou stavby je aj malá terasa pozdĺž celej prednej steny. Terasa je vidieť aj na ilustračnom obrázku záhradného domčeku.

  Na strechu doporučujeme asfaltové pásy, ktoré je možné ukončiť dažďovým zvodom za príplatok. Nemenej dôležitý je aj vonkajší náter záhradnej stavby. Naša firma dlhodobo pracuje zo značkou Remmer. Výhodou tejto lazúry je viaczložkový náter. Farba Vám ošetri drevo proti ÚV , škodcom, čevotočom hnilobe a zmodraniu. Samozrejme , že náter je nutné ptravidelne obnovovať.

  Blogy o záhradných chatkách – výber:

  1 – Rozmer základného domčeku .

  Treba si zvážiť koľko priestoru si môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje priestor na pozemku…

  10 – Predstavujeme Vám chatku Aruba 3  s valbovou strechou.

  Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je ozaj  krásna.  Aruba 3 je moderná záhradná  stavba s ozaj dokonalou valbovou strechou.

   

  Moderná záhradná stavba : ARUBA


   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!