Dvojgaráž Hawaii


Project Description
  •      Dvojgaráž popis:
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 780 cm x 520 cm (44,46 m2)
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

  Cena s DPH:

  8.490 EUR -drevené garážové brány

  9.490 EUR -výklopné garážové brány

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Dvojgaráž Havaii je kvalitné a  ekonomicky výhodné riešenie parkovania pre Vaše autá. Stavba je vhodná aj ako sklad pre Vašu firmu. Dvoj garáž tvorí jeden veľký vnútorný priestor pre autá a oddelený sklad. Garáž sa dodáva v štandarde s dvoj krídlovými dvermi. Taktiež je možná dodávka bez dverí, prípadne s výklopnými bránami. Ako základ doporučujeme betónovú dosku, alebo zámkovú dlažbu. Informácie nájdete v sekcii technické informácie.

  Dvojgaráž je vyrábaná je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou sú okná, dvere, kovania , 2x dvoj krídlová brána, zámok s kľúčom. Výklopná brána je za príplatok. Garáž je možné objednať aj v zrkadlovej verzii.

  Inšpiráciu a Ďalšie fotky nájdete an v našom blogu.

  16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

  V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

  Stavba záhradných chatiek :

  Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.

  Realizácia:

  1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.

  Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

  1.  Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.

   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!