Drevený záhradné domček s prístreškom AMSTERDAM


Drevené záhradné domčeky s pultovou strechou a prístreškom
Prístrešok záhradnej stavby je univerzálny a je možné ho zmotovať zrkadlovo
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 292 cm x 292 cm + 289 terasa (Amsterdam)
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 2.790,- EUR

Výpredaj : 2.390,-EUR – JARNÁ AKCIA

Bez podlahy a podkladných hranolov

Podlaha a podkladné hranoly v domčeku 450,- EUR s DPH

Otočenie dverí o 90° 520,- EUR

Záhradný domček sa dá zmontovať aj zrkadlovo.

Drevené Záhradné domčeky s prístreškom – Amsterdam / Orlanddo

Drevené Záhradné domčeky s prístreškom – Amsterdam a Orlanddo neustále zaznamenávajú vzrastajúcu popularitu. Tieto drevené chatkay sú skĺbením skladovacieho priestoru , a praktickej terasy pod prístreškom kde môžete oddychovať a schovať sa do tieňa. Prístrešok je o rozlohe cca 8m2.( podľa rozmeru ) Obsahujú zadnú stenu a poskytujú Vám súkromie v priestore vašej záhradnej stavby. Chatky ponúkajú vysoko kvalitné dvojkrídlové dvere, čo umožňuje jednoduché využitie vnútornej plochy. Domčeky sú vyrobené z predsušeného severského smrekového dreva. Dodávané sú so zámkom a kovaniami vrátane kľúča. Ich hrúbka je 28 mm, čo zabezpečuje pevnosť a odolnosť.

Drevené Záhradné domčeky s prístreškom  je možné objednať s rôznymi rozmemi terasy Najmenšia je v chatke TAMPA a najväčšia v domčeku ST.Louis .

Našim zákazníkom doporučujeme stavať chatku na zámkovú dlažbu. Je to nielen estetické , ale aj praktické. Voda s terasy Vám totiž prirodzene vsiakne do podložia. Samozrejme , že je možné postaviť chatku aj na zemné skrutky a drevený rošt.