Drevená chatka Elgin 44 SILVER / GOLD


Drevená chatka Elgin
Drevená chatka Elgin
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 480 cm x 360 cm (16,55 m2)
  • Dvere: 159 cm x 196 cm
  • Okno: 4 x 56 cm x 178 cm
  • Okná a dvere: Silver jednosklo / Gold dvojsklo
  • Hrúbka materiálu: 44 mm / alebo 70mm
  • Okná sú vybavené bezpečnostým sklom

Cena s DPH:

4.490,- EUR – 44mm  Silver

5.490,- EUR – 44mm  Gold

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Verzia 70mm na vyžiadanie

Drevená rekreačná chatka Elgin 44 SILVER / GOLD

Drevená chatka Elgin  SILVER je novinka na rok 2021. Je vhodná nielen ako chatka do Vašej záhrady, ale aj ako letná kancelária pre potreby Vašej firmy. Veľké okná zabezpečujú dostatok svetla pre Vaše potreby. Bočné okná sa dajú namontovať aj zrkadlovo do zadnej časti bočných stien.

Drevená chatka Elgin má samozrejme podlahu o sile 17 mm, bočné steny o sile 44mm. Okná sú  otvára klasicky ale aj sklopné s izolačným dvojsklom. K dispozícii je  na vyžiadanie aj variant Silver  s oknami „jednosklo“.

Záhradné domčeky blog:

Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku.  Zákazníci nemajú presnú predstavu – aký záhradný domček objednať. Potrebujú poradiť prípadne konzultovať svoju voľbu s odborníkom.

Preto sme sa rozhodli zriadiť  túto stránku , kde postupne budeme zverejňovať  rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky.

Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za jeden deň.  Záhradné a rekreačné domčeky môžete v prípade nutnosti  rozobrať.  Ďalej ich môžete previesť na iné miesto a znovu zložiť. Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.

Blog záhradných domčekov pravidelne aktualizujeme  a rozširujeme.

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.