Domček na náradie Melita


DOmček na záhradné náradie s ˇAčkovou strechou
Drevený domček Melita spájaný zrubovými spojmi
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 250 cm x 250 cm (6,25 m2)
  • Obsah:  s/bez podlahy, dosky pero – drážka 15mm, FAB
  • Dvere: 84 x 185 cm
  • Okno: 88 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

1.550 EUR- (s podlahou)

1.490 EUR (bez podlahy)

Domček na náradie Melita

Domček  na náradie  MELITA je ideálny vhodný k Vášmu bývaniu, taktiež ako sklad na záhradku a k chate. Domček na náradie ponúka 6,25m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť na uskladnenie lavíc, náradia či príslušenstva k bazénu. Vyrábaný je z predsušeného smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.

domčeku je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok a domček Melita je možné vidieť v našich realizáciách.

Melitu je možné zmontovať aj  zrkadlovo. Taktiež je možné dokúpiť si aj prístrešok na bok domčeku.

Nezabúdajte na kvalitný náter. My doporučujeme lazuru Remmers, ktorá je viaczložková. Jeným náterom ošetríte chatku proti ÚV , škodcoma , zmodraniu a samozrejme aj farebne.


11 – Predstavujeme Vám našu klasiku . Záhradnú chatku Adelína

Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere. Jedná sa o väčší variant záhradnej chatky Melita.

Realizácia:

  1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.

Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

  1.  Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.