Predstavujeme Vám : záhradná chatka BRAVA 44

Záhradná chatka Brava

Chatka s veľkou prestrešenou terasou. Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.

Využitie je na každom z Vás,  ale dobrou alternatívou je napríklad letná kuchynka a letná jedáleň s možnosťou grilovania na terase.

       Záhradná chatka BRAVA pôsobí nadčasový a moderným dojmom. Dizajn tohto záhradného domčeku spestrí Vašu záhradu a je vhodný najmä k moderným domom s rovnou strechou.

Vnútorný priestor vás tiež milo prekvapí.28 m2 . Toto číslo je plne dostačujúce na vaše potreby. Záhradný domček je vyrobený so severského smreku a pôsobí tak veľmi pekným dojmom. Hrúbka dreva je 44mm.

Taktiež sa nemusíte báť že by bola v chatke cez deň tma. Disponuje  veľkými  oknami a dvojkrídlové  dvere tiež krásne presvetľujú priestor tejto chatky s terasou.

Okná sú vyrobené z izolačného dvoj skla čo je ďalšia výhoda pre udržanie primeraného tepelného komfortu najmä v jesenných a jarných mesiacoch.

Upozornili by sme najmä na vhodne zvolenú základovú dosku vo forme betónovej zámkovej dlažby.

Ak máte početnú rodinu tak je táto chata pre vás ako stvorená Dodanie tejto záhradnej chatky je zvyčajne do 60 dní pričom jej vlastná realizácia je cca 5 pracovných dní.

Technické informácie: základová doskanátery


Naše ďalšieblogy:

Realizácia chatky na rošt a vruty - skrutky

Častokrát dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.

Záhraný domček - Adelina šervený šindel

Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere.

záhradné domčeky Aruba

Tak čo na túto chatku hovoríte? Je krásna. Aruba je moderná záhradná chatka s ozaj dokonalou valbovou strechou.

blog záhradný domček

Ak je niekto s domčekom, alebo chatkou spokojný, určite nás to poteší.

blog-8-1 základová doska

Pokračovaním nášho blogu je ďalšia možnosť zhotovenia základu pod záhradné chatky.

Chatka podkladové hranoly

Zámková dlažba je z pohľadu ľahkej stavby, ktorou záhradná chatka bezpochyby je ideálne riešenie.

Ako sa Vám páčia naše blogy o záhradných chatkách? Dajte nám vedieť.

Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť. Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

Montáž na zemné skrutky - vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie.

Stavba záhradnej chaty a domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…


Chatka na náradie

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…