Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX


Montáž zdarma na sériu pergolu 3x3M DELUXE pri odbere s textilnou stenou SCREEN , alebo bočnými statickými stenami Lowere Wall

Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX
Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX

 • Materiál konštrukcie: hliník , stĺpiky 111x111mm
 • Materiál strešných lamiel hliník
 • Uhol náklonu lamiel 0-85 stupňov v jednom smere
 • Rozmer A300: 300 cm x 300 cm / 250 cm výška
 • Rozmer B400: 300 cm x 400 cm / 250 cm výška
 • Rozmer C600: 300 cm x 600 cm / 250 cm výška
 • Rozmer D360: 360 cm x 360 cm / 250 cm výška
 • Obsah:  spojovací materiál kotviaca doska, kľuka
 • Voliteľné príslušenstvo: textilná clona , hliníková lamelová stena
 • Váha 4 balíky vo váhe 25-50kg
 • Farba v tóne ANTRACIT (cca RAL 7015 ) ,
 • Farba v tóne OFFWHITE (cca RAL9016)

Rozmer 3x3m Cena : 3.700,- EUR s DPH

Rrozmer 3x4m: 4.450,- EUR s DPH

Rozmer 3x6m: 6.600,- EUR s DPH


Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX

Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX je najvyššia v rade našich bioklimatických pergol. Je navrhnutá pre vonkajšie poveternostné podmienky. Systém výklopnej pergoly umožňuje pod pergolou DELUX sedieť rovnako v tieni, alebo na slnku. Ako Vám v danej chvíli vyhovuje a akú máte náladu. Sklopením lamiel môžete okamžite uzatvoriť strechu , ktorá Vás výrazne ochráni pred dažďom. Mirador DELUX je odolný voči sile vetra 90 km/h. Nevadí mu sneh a zimné obdobie.

Na rozdiel od od rady Klasik a BASIC, ktoré majú lamely z pozinkovaného plechu, DELUX má aj lamely z hliníka.

Pozor: v zimnom období počas sneženia, alebo pri predpovedi sneženia otvárajte rolety vo zvislej polohe, aby nedošlo k poškodeniu vašej pergoly.

Moderná bioklimatická hliníková pergola s otočnou oceľovo – pozinkovanou lamelovou strechou je vhodná najmä pre ľudí, ktorí chcú tráviť viac času na záhrade v exterieri. Ľudí, ktorí si radi vychutnávajú leto vonku v tieni kde trávia svoj voľný čas. Pergolu je možné podľa potreby otvárať v rôznych uhloch náklonu. V peknom počasí sa dá strecha otvoriť a slnko svieti cez otklonené lamely. Slnko, ale najmä svetlo sa teda dostane nielen na terasu, ale v prípade, že je pergola v tesnej blízkosti okien svetlo preniká aj do interiéru , ktorý je tým pádom krásne osvetlený. V prípade nepriaznivého počasia. alebo v prípade príliš silného slnka je možné lamelovú strechu pergoly mechanicky uzavrieť. Vytvorí sa tak rovná plocha s odvodovými kanálmi pre vodu. Strecha spoľahlivo ochráni pred nepriazňou počasia a pred slnečnými lúčmi. Odhliadnuc od praktických výhod, pergola pôsobí moderne , vzdušne a elegantne. Stane sa optickým zvýraznením každej nehnuteľnosti.

BIoklimatická pergola je vhodná aj záhradným chatkám rady DOMEO

HLiníková pergopla Mirador bola ocenená cenou za dizajn reddot winter 2020

Pergolu môžete vybaviť aj ďalšími doplnkami ako je bočná stena vyrobená ako hliníková lamela , ktorá sa napevno pripevní k pergole a oddelí Vám priestor a zabezpečí súkromie napríklad od Vašich susedov.

Textilná sťahovacia clona je čiastočne priehľadná , ale dostatočne hustá aby Vás chránila pred slnkom a čiastočne aj pred dažďom. Je nastaviteľná vo výške , ktorú práve potrebujete.

Doprava expedícia a manipulácia:

Základná pergola je balená zvyčajne v štyroch krabiciach , ktorý ch váha je od 25- 60 kg. Takže celková manipulácia vykládka je jednoduchá a stačia na ňu 2 osoby . Po otvorení krabíc nájdete perglu zabalenú po jednotlivých kusoch , takže jednotlivé diely sú vo váhe rádovo do 10kg


  Kontaktný formulár:

  • Chcete informácie hneď ? Volajte ihneď a pýtajte sa ! tel: 0917 960 522 (denne od 8.oo do 20.oo)

  • Máte otázky? Pre viac informácii vyplnte kontaktný formulár – odpovedáme do 24 hodín .

  • Nenašli ste čo hľadáte? Hľadáte atypický domček? Napište nám.

  • Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodin!

  • V prípade, že Vám nepríde odpoveď do 24 hodin Váš formulár neprešiel pre technický problom. V volajte prosím tel: 0917 960 522 !

  – Máte záujem o nezáväznú kalkuláciu na montáž, šindel a náter? (každú položku naceníme zvlášť)

  Meno (priezvisko je nepovinné):

  Email

  Miesto realizácie (obec alebo kraj)

  Telefonne číslo:

  Poznámka


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára, prípadne emailu osoba, ktorá ho odoslala vzala na vedomie , že jej údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.

  Vaše údaje poskytnuté v k vypracovaniu ponuky nebudú poskytované žiadnym ďalším osobám, ani nebudú využívané na žiadne marketingové účely.

  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!