HOT TUBS

HOT TUBS drevené kade, alebo kúpacie sudý sú zárukov teplej vody pri kúpaní vo vonkajšom kúpaní po celý rok. Je to jednoduché. Vodu vo vašom kúpacom sude nahreje piecka na drevo, ktorá môže byť súčasťou sudu, alebo môže byť aj externe mimo tela kúpacieho sudu. Každému ako vyhovuje.

Kúpacie sudy sa dodávajú v rôznych prevedeniach.  Môžu slúžiť len ako pokojné SPA, alebo Vám vodu rozprúdia trysky, ktoré s Vášho HOT TUB spravia Jacuzzi.

Výhodou kúpacieho sudu sú nízke náklady na ohrev vody, ktoré oceníte najmä v zimných mesiacoch.  Piecka nahreje vodu na príjemných 38 stupňov za dve hodiny.  Pri cene palivového dreva sú náklady na ohrev na rozdiel od elektrických verzii ozaj minimálne.

Drevená kaďa Hot Tube – Klasik

Okrúhla drevená kaďa je klasický Hot Tube. Je cenovo najdostupnejšia.  Pritom však prevedením dreva poskytuje autentickú atmosféru pre Vaše chvíle pohody.

Vďaka svojmu jednoduchému okrúhlemu tvaru poskytuje dostatok  priestoru pre konfortné využitie.  Vaňa je z čistého dreva. Tento typ vane môže mať vnútorný aj vonkajší ohrievač vody. Kaďa je vybavená v štandarde drevenými okrúhlymi lavicami. Výhrevné teleso ak je inštalované vo vnútri  je oddelené drevenou bariérou, ktorá môže byť doplnená o držiak na nápoje.

Oválna drevená kaďa Hot Tube – Retro ELIPS

Okrúhla drevená kaďa v tvare oválu, alebo elipsy. Je taktiež klasický  Hot Tube z čistého dreva, alebo v kombinácii s vložkou.  Skrátka romantika pre páry.  Elipsový trochu retro tvar zachováva autentickú atmosféru pre chvíle vo dvojici, alebo pre sólo odpočinok po namáhavom dni.

Eliptické kúpacie vane spotrebujú podstatne menej vody a rýchlejšie sa zohrievajú. Môžu byť tiež vybavené vnútorným , ale aj externým ohrievačom.  My Vám však doporučujeme externý ohrievač s ohľadom na rozmer vane. Na koncoch vane sú namontované 2 drevené lavičky.

V prípade  vnútorného vyhrievacieho telesa  je komplet dodávaný  s ochrannou mriežkou z dreva, ktorá môže byť doplnená o držiak na nápoje.

Drevená kaďa Hot Tube –  s polypropylénovou  vložkou  Smrek / Termowood

Drevená kaďa v klasickom okrúhlom tvare. Vonkajšie steny z dreva podľa výberu : Severský smrek, alebo Termowood.

Kade sa dodávajú  zmontované s polypropylénovou vložkou.

Polypropylénové vírivky sú nenáročné na údržbu a odolávajú teplotným zmenám a priamemu slnečnému žiareniu. Zatiaľ čo vonkajšia strana týchto víriviek je vyrobená zo smreku a dodáva prírodný ráz, vnútro vyrobené z polypropylénu zaisťuje vyššiu hygienu.

Klasický  kruhový tvar  tvar zachováva dostatok priestoru pre viacero osôb.  Drevené kade môžu byť  vybavené vnútorným , ale aj externým ohrievačom.  Všetko je len o Vašich preferenciách či uprednostníte rýchlejší ohrev vody, alebo priestor vo Vaše odpočinkovej kadi.

V prípade  vnútorného vyhrievacieho telesa  je komplet dodávaný  s ochrannou mriežkou z dreva, ktorá môže byť doplnená o držiak na nápoje.

Drevená kaďa Hot Tube –  so sklolaminátovou vložkou  Fiberglass   Smrek / Termowood

HOT TUBS v klasickom okrúhlom tvare. Vonkajšie steny z dreva podľa výberu : Severský smrek, alebo Termowood. Kade sa dodávaju  zmontované so sklolaminátovou vložkou.

Drevené kade zo sklolaminátovou vložkou sa  vyznačujú dlhou životnosťou Na rozdiel od drevených hot tubs podstatne menej trpia na zmeny teploty a vlhkosti. Zmeny ročného obdobia ovplyvňuje sklenené vlákno podstatne menej. Sklolaminát je v porovnaní s polypropylénom menej odolný proti nárazu a poškriabaniu.

Aj tieto drevené kade môžu byť  vybavené vnútorným , ale aj externým ohrievačom.  Všetko je len o Vašich preferenciách či uprednostníte rýchlejší ohrev vody, alebo priestor vo Vaše odpočinkovej kadi.

V prípade  vnútorného vyhrievacieho telesa  je komplet dodávaný  s ochrannou mriežkou z dreva, ktorá môže byť doplnená o držiak na nápoje.

hot tubs Termowood
hot tubs Termowood