Drevené kade so sklolaminátovou vložkou  Fiberglass   Smrek / Termowood

Drevené kade z vložkou zo sklenených vlákien sú k dispozícii v modrej, bielej (krémovej) a šedej farbe. Sklolaminát je je o sile 3 mm a drevená stena je hrúbky 14 mm.

Ponúkame 2 typy vaní zo sklenených vlákien: „Comfort“ a „Big“

Drevené kade typu „Comfort“ sa vyrábajú s vnútorným priemerom 180 cm, kde si môže kúpanie vychutnať súčasne až 6 až 8 osôb. Vyžadujú menej vody a udržiavajú ergonomické sedenie. (Výška kade  – 85 cm, výška lavičky  – 30 cm).

„Veľké“ HOT TUBE  sa vyrábajú s vnútorným priemerom 185 a môžu pojať až 8 – 10 osôb súčasne.  (Výška kade 107 cm , výška lavičky 40cm)

Ponúkame vírivky zo sklenených vlákien sú vybavené  pecou z nehrdzavejúcej ocele. Pec môže byť inštalovaná vo vnútri vírivky,  externe   mimo vírivky alebo integrované v plášti  kade (táto možnosť iba pre vírivky „Comfort“).

Štandardná sada obsahuje: vložku zo sklenených vlákien s výstupným ventilom a povrchovou úpravou z borovicového dreva, utiahnutú 2 pásmi z nehrdzavejúcej ocele, vnútorné sedenie zo sklenených vlákien. Vykurovacia rúra z nehrdzavejúcej ocele, dymovod z nehrdzavejúcej ocele s uzáverom,. Bezpečnostný plot z borovicového dreva pre vírivky s vnútornou rúrou a drevené 3-stupňové schody .

Ako príplatok je možné objednať kryt zo sklenených vlákien. Do víriviek zo sklenených vlákien môžeme pre úplné pohodlie nainštalovať aj led svetlo a bublinkový systém.

Vybavenie  vírivka zo sklenených vlákien: borovicové drevo 14 mm.

Výhrevná pec nehrdzavejúcej ocele s komínom.

Vnútorné lavice zo sklenených vlákien.

Drevené ochranné ohradenie pre vnútorný ohrievač.

Výpustný ventil pre odtok vody.

Schody z borovicového dreva.

Schody sú možné: modrá RAL5012, biela / krémová RAL9001, šedá RAL7015.

Vnútorný priemer: 180 cm  / Vonkajší priemer: 200 cm

Vnútorná výška: 85 cm / Výška lavice: 30 cm Šírka lavice: 45 cm

Objem vody: 1300 L

Vykurovanie : Pec Nerezová oceľ: (AISI304) integrovaná rúra na spaľovanie dreva  s komínomnútorná výška: 85 cm

Cena s DPH od 3.090,- EUR s DPH / 180cm

Cena s DPH od 3.190,- EUR s DPH / 180cm