Záhradné domčeky

Tuvalu 2


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 400 cm x 300 cm
  • Obsah:  podlaha, dosky pero – drážka
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

2.300 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Drevený sklad Tuvalu patrí medzi záhradné domčeky, ktoré sú vyhľadávané pre svoju praktičnosť. V 28mm prevedení poskytujú kvalitné riešenie za dostupnú cenu. Chatky skvele zapadnú k Vášmu domu, do Vašej záhrady či k chate. Domček ponúka 11,6m2 vnútorného priestoru, ktorý je rozdelený na dva sklady o rozmere 5m2 a 6,6m2. Je vhodný na uskladnenie materiálu, náradia či bicyklov. Praktickým riešením sú dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Produkt je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!