Zrubová chata Spiekeroog  70


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer:  (1) 390×390 cm
  • Masívne okno: 1 sklo v základe 1 kus
  • Hrúbka materiálu: 70 mm

Spiekorg 1 390x390cmcm – Cena s DPH 6.790,- EUR

Spiekorg  2 –  480 x 390 cm – Cena s DPH : 7.500,- EUR

Spiekorg 3  –  480 x 480 cm – Cena s DPH : 7.900 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Zrubová chata Spiekeroog  70

Zrubová chata Spiekeroog g je vo viacerých veľkostných prevedeniach. Vyrába sa z kvalitného severského smrekového dreva. Zrubová chata je vybavená oknami a dverami s 4mm sklom .  Podlaha je o sile 18mm.  V základe je čelné okno . Bočné okno je za príplatok.  Domček je možné využívať aj ako drevený sklad do Vašich firiem.

Na strechu Vám doporučujeme položiť ľahkú krytinu. Osvedčený je najmä kanadský šindel , prípadne plechová krytina.

Nemenej dôležitou súčasťou je aj kvalitný náter. Odporúčame lazuru Remmers, ale na trhu je viacero renomovaných výrobkov od zavedených slovenských a zahraničných výrobcov. Každopádne doporučujeme realizovať vonkajší náter ihneď po dokončení stavby chatky.


Návody a rady nájdete aj v našom blogu. Výber tém:

20 – Stavba záhradnej chatky na betónové piliere

Stavba záhradnej chatky na betónové piliere. Najčastejšie využíva pri svahovom a nerovnom povrchu, kde prevýšenie  jednej strany záhradnej chatky nie je možné .

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

10 – Predstavujeme Vám chatku Aruba s valbovou strechou.

Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je krásna.  Aruba je moderná záhradná  chatka s ozaj dokonalou valbovou strechou. Dve oddelené miestnosti a príjemná terasa zo zadnou stenou. To je Aruba 3

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…