Záhradný domček s ptístreškom Amarillo


Project Description
  • Záhradný domček s ptístreškom Amarillo

  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 330x330cm +380 cm terasa
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

4.300,-EUR

Bez podlahy a podkladných hranolov

Podlaha a podkladné hranoly v domčeku 490,- EUR s DPH

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný domček s prístreškom Amarillo je ďalšim zo série úspešných a obľúbených záhradných stavieb sprístreškom. Sú všľmi praktické a hodia sa ako kombinácia  skladového priestoru na záhrade a prístrešku, ktorý slúži na oddycha achráni pred slnkom a dažďom. Záhradná chatka ponúka 10,8 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využívať  na uskladnenie  materiálu a záhradného, náradia. Súčasťou domčeku tiež  prístrešok 12,4m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu a oddelí Váš priestor od ostatného okolia. Prístrešok je možné umiestniť pri montáži aj zrkadlovo. Záhradný domček s prístreškom Amarillo obsahuje dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú dodatočné využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme okná, dvere, kovania , zámok s kľúčom. Podlaha a podkladné hranoly sú za príplatok Dodávame ho v prevedení 28mm.

Vponuke máme viacero záhradných chatiek s prístreškom. Ich obľúbenosť stále rastie a niet sa čo diviť. Sú to kompaktné chatky a veľmi dobre sa hodia k moderným stavbám s plochou strechou.  Variabilita je ozaj výborná, pretože sa dajú bez úprav zmontovať aj zrkadlovo. Stačí sa rozhodnúť pri montáži.

Blog o záhradných chatkách a domčekoch

Chatka ST Louis pred náterom

15 – Záhradné domčeky s prístreškom

Záhradné domčeky s prístreškom sú veľmi praktické riešenie záhradnej chatky k Vášmu domovu.

domčeky Wels

14 – Novinky 2019 na našej stránke drevo-domy.eu

V tomto blogu by sme Vám  radi predstavili niekoľko noviniek  domčekov Lasita, ktoré sme pre Vás zaradili pre rok 2019 do našej ponuky.

záhradná chatka Brava

13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.

Realizácia chatky na rošt a vruty - skrutky

12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

Častokrát  dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.