Katalóg

Záhradný domček Gotland 4E


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 360 cm x 360 cm (12,96 m2)
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 159 x 196 cm
 • Okno: 88 x 88 cm
 • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

3.090 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný domček Gotland 4E

v prevedení 40mm patrí k výrobkom, ktoré poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby. Masívne steny zvýraznia kvalitu daného výrobku. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu, na Vašu záhradku či chatu. Domček ponúka 13 m2 vnútorného priestoru , ktorý je možné využiť  na uskladnenie  materiálu, náradia  či bicyklov. Oceníte  najmä praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradný domček Gotland 4E  a jeho varianty sú vhodné aj na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v letných mesiacoch.

Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo.

Záhradný domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

 

ZÁKLADOVÁ DOSKA

Prečo je dôležitá základová doska pre záhradný domček?

Záhadný domček musí stáť na rovnej a pevnej ploche. Ideálna na tento účel je betónová doska s oceľovou výstužou o priemere 6 mm (Kari rohož). Môže byť použitá aj zámková dlažba , prípadne betónová dlažba (50x50x6cm). ….


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!