Záhradné chatky ADINA 28/40mm


Project Description

Záhradné chatky ADINA  v prevedení 28mm  a 40mm

Záhradné chatky ADINA s pultovou strechou  je ďalší v rade  klasických domčekov vhodných na uskladnenie náradia.

Je vyrobená s ohľadom na najvyššiu kvalitu priamo u Estónskeho výrobcu chatiek Lasita Maja. Dvojkrídlové dvere poskytujú dostatok priestoru pre čo možno najširšie využitie tohto záhradného domčeka.  Záhradný domček sa vyrába v rozmere 3,9×2,3m.  Na výber je sila materiálu 28mma 40 mm.

Domček sa dodáva s plnou bočnou stenou. Len s výrezom na dvere. Je na Vás či pri montáži osadíte okno vedľa dverí , alebo na inú stenu podľa Vášho uváženia. Alebo okno  neosadíte vôbec. Každopádne stači ak sa rozhonete priamo pri montáži. Taktiež zrkadlové zmontovanie pre  záhradné chatky ADINA nie je problém.

Podlaha je za príplatok.

Popis záhradnej chatky:

  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390×300 cm
  • Obsah: bez podľahy
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 77 x 99 cm v cene
  • Hrúbka materiálu: 28 mm / alebo 40 mm

Cena s DPH:

2.550,- EUR (28mm)

2.950,- EUR (40mm)

(chatka sa dá zmontovať aj zrkadlovo)

Na strechu  domčeku Vám doporučujeme asfaltové pásy, alebo kanadský šindel. Dôležitý je vonkajší náter záhradnej stavby. Naša firma  pracuje z lazurou Remmers. Výhodou tejto lazúry je viaczložková náterová hmota. Farba Vám ošetri drevo proti ÚV , škodcom, červotočom, hnilobe a zmodraniu. Samozrejme náter je potrebné  pravideľne obnovovať.

Naše blogy o záhradných chatkách:

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.