Záhradná chatka Gotland 3838


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 380 cm x 380 cm (14,44 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 138 x 175 cm
  • Okno: 116×83 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm
  • Okná a dvere osadené bezpečnostným sklom

Cena s DPH: 3.690 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka Gotland 3838

Záhradné domčeky 40mm  prevedenie zvýraznia kvalitu daného výrobku. Skvele zapadne k domu, na záhradku či chatu. Chatka ponúka 14,4 m2 vnútorného priestoru , ktorý je možné využiť  na uskladnenie materiálu, náradia či príslušenstva k bazénu. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 142cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok  je možné vidieť v našich realizáciách.

Záhradné domčeky 40mm  : Chatka GOTLEND 7

Záhradné domčeky blog:Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku.  Zákazníci nemajú presnú predstavu – aký záhradný domček objednať. Potrebujú poradiť prípadne konzultovať svoju voľbu s odborníkom.

Preto sme sa rozhodli zriadiť  túto stránku , kde postupne budeme zverejňovať  rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky.

Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za jeden deň.  Záhradné a rekreačné domčeky môžete v prípade nutnosti  rozobrať.  Ďalej ich môžete previesť na iné miesto a znovu zložiť. Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.


Blog záhradných domčekov pravidelne aktualizujeme  a rozširujeme.