Katalóg

Wels 4DT


Project Description
   • Materiál: severský smrek
   • Rozmer: 390 cm x 390 cm (14,78 m2)
   • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
   • Dvere: 149 x 185 cm
   • Okno: 2 x 69 x 88 cm
   • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

2.490 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Wels 4 DT záhradná chatka vo vysokej kvalite prevedenia za rozumnú cenu. v 28 mm prevedení.  Domček Wels 4 DT skvele zapadne k Vášmu rodinnému domu, na záhradku či chatu. Chatka ponúka 14,78 m2 vnútorného priestoru , ktorý je možné využiť  napríklad na uskladnenie materiálu, náradia či príslušenstva do záhrady. Záhradnú chatku je možné  objednať aj v prevedení s jednokrídlovými dverami )Wels4ET). Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva, ktoré je ekologicky vyťažené v zmysle certifikát FSC. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom.

 

záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok  je možné vidieť v našich realizáciách.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!