Úzky domček na náradie Stapi 44


Project Description
 • Stappi 44

 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 280×535 cm
 • Obsah:  bez podlahy
 • Dvere: 149×185 cm
 • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

4.890,- EUR

STAPI 44  je úzky domček na náradie, ktorý dlho chýbal v našej ponuke.  Jednoduchý a účelný záhradný domček sa výborne hodí do užších priestorov.  Keďže sa jedná o skladový  priestor záhradná chatka v základe dodávaná bez podľahy.

Úzky záhradný domček je vyrobený z kvalitného smrekového dreva.

Plné dvere sú vybavené kovaním, zámkom a kľučkou.   Ako bolo už hore spomenuté záhradný domček sa dodáva bez podlahy , ktorú je samozrejme možno doplniť za príplatok . Každopádne základná myšlienka je využívať betónovú základnú dosku , alebo zámkovú dlažbu ako podlahu. Je to z ohľadom najmä na zvýšenú amortizáciu chatky, ktorá je určená ako skladový priestor. Samozrejme , že túto úzku záhradnú chatku je možné osadiť aj na drevený rošt a zemné skrutky

Záhradný domček s prístreškom : Novia , St.Louis

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!

  Doporučujeme Vám chatku Tampa stavať na klasickú zámkovú dlažbu. Dlažba vytvára dobrý , kvalitný a esteticky zaujímavý povrch najmä v časti terasy chatky.

  Návody a rady na zhotovenie základovej dosky nájdete v sekcii :  Technické informácie.

   

  Realizácia:

  1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.

  Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

  1.  Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.

  Spôsob objednávky záhradnej chaty:

  Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.