Katalóg

Tuvalu 2


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 400 cm x 300 cm
  • Obsah:  podlaha, dosky pero – drážka
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

2.350 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Drevený sklad Tuvalu patrí medzi záhradné domčeky, ktoré sú vyhľadávané pre svoju praktičnosť. V 28mm prevedení poskytujú kvalitné riešenie za dostupnú cenu. Chatky skvele zapadnú k Vášmu domu, do Vašej záhrady či k chate. Domček ponúka 11,6m2 vnútorného priestoru, ktorý je rozdelený na dva sklady o rozmere 5m2 a 6,6m2. Je vhodný na uskladnenie materiálu, náradia či bicyklov. Drevený sklad Tuvalu  je praktickým riešením sú dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Produkt je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.

BLOG – záhradné chatky TU


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!