Drevený sklad náradia Devonshire 43


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 380 cm x 280 cm (10,64 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 2x 69 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

  Cena s DPH:

                                  3.490 EUR

   

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Sklad náradia – Záhradná chatka Devonshire 43 je vyrábaná v 44 mm prevedení a patrí k výrobkom, ktoré poskytujú vysokú kvalitu prevedenia a funkčné riešenie záhradnej stavby. Chatka sklad náradia skvele zapadne k domu, do Vašej záhrady prípadne k chate. Domček ponúka 10,6 m2 vnútorného priestoru, na uskladnenie materiálu, náradia či bicyklov. Je vhodná ako sklad na náradie,  tiež ako oddychový priestor pre Vás a Vašich blízkych.Letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespanie najmä v letných mesiacoch. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z pred sušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.  Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

  Blog – záhradné chatky sklady- výber:

  14 – Novinky 2019 na našej stránke drevo-domy.eu

  V tomto blogu by sme Vám  radi predstavili niekoľko noviniek  domčekov Lasita, ktoré sme pre Vás zaradili pre rok 2019 do našej ponuky.

  12 – Nebojte sa stavať záhradné chatky.

  Často dostávame otázky v akých podmienkach je možné stavať záhradný domček. Na túto otázku neexistuje samozrejme jednoznačná odpoveď.

  10 – Predstavujeme Vám chatku Aruba s valbovou strechou.

  Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je krásna.  Aruba je moderná záhradná  chatka s ozaj dokonalou valbovou strechou.

   

  Spôsob objednávky:

  Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.

   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!