Saunová chatka Sundborn


Sundborn vonkajšia sauna
Sundborn vonkajšia sauna
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 400 cm x 220 cm
  • Obsah:  s  podlahou, dosky pero – drážka 18mm
  • Dvere: 83 x 195 cm
  • Okno: 101 x 178 cm  a 54x54cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

4.900 EUR -saunová chatka

690,- EUR lavička v saune

390,- EUR Vnútorné dvere

360,- EUR  elektrický saunový vyhrievač

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Saunová chatka Sundborn

Saunová chatka Sundborn s pultovou strechou ponúka moderné riešenie vonkajšieho domáceho saunovania.   Použitá sila materiálu stien je 44mm.  Domček je rozdelený na dve časti pričom deliacu stenu medzi dvoma vnútornými priestormi je možné oddeliť dvermi a používať tak prednú miestnosť ako oddychovú časť. Vnútorné dvere sú za príplatok.

Okná saunovej chatky s vysoko kvalitným izolačným dvoj sklom.

Súčasťou saunového záhradného domčeku sú  okná, vonkajšie dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom. (Vnútorné dvere za príplatok) Saunový  domček  je možné použiť nielen ako ďalší náš wellness produkt, ale ak sa Vám takýto malý rozmer pozdáva môžete ho užívať ako klasický záhradný domček.

K wellness záhradnému domčeku je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Naše Blogy o záhradných domčekoch:

Blog 26. Realizácie záhradných chatiek jar 2021

Radi by sme Vám predstavili realizácie záhradných domčekov, ktoré sme previedli na jar 2021.  Výber Vám ponôkame v nasledujúcom blogu.

Blog 25. Realizácia záhradného domčeku na zámkovú dlažbu je veľmi praktická.

Nielen esteticky ale aj na údržbu.  Kotvenie podkladových hranolov zabezpečujú hmoždinky do betónu, ktoré sa kotvia cca každých 60cm do špár.  Podkladné hranoly sú impregnované voči vlhkosti.

24. BLOG –Drevený montovaný sklad Tuvalu XL – lacné a rýchle riešenie. Vhodný do záhrady aj firmy.

Tuvalu XL je ozaj  lacné a rýchle riešenie skladovej plochy. Áno je vhodný do  záhrady aj firmy.  Ak uvažujete o skladovom priestore Tuvalu XL Vám poskytne 15 m2 skladových priestorov.

23. BLOG – ELBA rekreačný záhradný domček pre celú rodinu.

Malé rekreačné chatky sú čoraz sú stále obľúbenejšie.  Sú za dobrú cenu. Ich výstavba je rýchla a nenáročná. Konkrétne Elba je do 25 m2 a stačí na jej realizáciu ohláška na stavebnom úrade.