Katalóg

Montovaný záhradný domček Berkshire 53


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 280 cm x 480 cm
 • Obsah:  s podlahou,  dosky pero – drážka
 • Dvere: 149 x 185 cm
 • Okno: 88 x 88 cm
 • Okno: 129 x 88 cm
 • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

3.950 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Montovaný domček

Berkshire 43 a 53  sú vyrábané v 44 mm prevedení a patrí k výrobkom, ktoré poskytujú vysokú kvalitu prevedenia a funkčné riešenie záhradnej stavby.

 Chatka skvele zapadne k domu, do Vašej záhrady prípadne k chate.

Záhradný domček ponúka 12,8 a 15,8 m2 vnútorného priestoru, na uskladnenie materiálu. Chatky sú vhodné ako sklad na náradie,  tiež ako oddychový priestor, letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespanie najmä v letných mesiacoch. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Montovaný domček je vyrábaný je z pred sušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

Záhradné domčeky blog:

Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku.  Zákazníci nemajú presnú predstavu – aký záhradný domček objednať. Potrebujú poradiť prípadne konzultovať svoju voľbu s odborníkom.

Preto sme sa rozhodli zriadiť  túto stránku , kde postupne budeme zverejňovať  rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky.

Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za jeden deň.

Záhradné a rekreačné domčeky môžete v prípade nutnosti  rozobrať.  Ďalej ich môžete previesť na iné miesto a znovu zložiť. Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.

Blog záhradných domčekov pravidelne aktualizujeme  a rozširujeme.


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!