Katalóg

Montovaná garáž Antigua


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 360 cm x 540 cm (19,44 m2)
 • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

3.590 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia , drevené dvojdvere v cene)

Montovaná garáž

Antigua je kvalitné a finančne nenáročné riešenie parkovania pre Vaše auto. Stavba je vhodná aj ako sklad pre Vašu firmu. Výhodou je, určitá variabilita pri montáži. Garáž sa dodáva v štandarde s dvoj krídlovými dvermi. Taktiež je možná dodávka bez dverí, prípadne s výklopnou bránou. Ako základ doporučujeme betónovú dosku, alebo zámkovú dlažbu. Informácie nájdete v sekcii technické informácie.

Montovaná garáž je vyrábaná je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou je okno, dvere, kovania,Garážové krídlové dvere, zámok s kľúčom. Výklopná brána je za príplatok.

Taktiež je možné si určiť polohu okna a bočných dverí.  Keďže výrezy na okno a dvere sa robia až pri montáži, je možné ich umiestniť podľa vášho želania. ( Treba však na túto skutočnosť upozorniť už pri objednávke garáže)

Za náterovú hmotu Vám odporúčame Remmers. Jedná sa o viaczložkovú farbu . Výhodou je , že jedným náterom dokážete drevo ošetriť proti ÚV žiareniu , hnilobe, škodcom a ošetríte drevo aj farebne do požadovaného odtieňu.

Dôležitou súčasťou stavby je aj kvalitná ľahká strecha. Osvedčené sú kanadské šindle, ktoré majú nielen požadované izolačné vlastnosti, ale sú hmotnosťou primerané konštrukčným a statickým požiadavkám montovanej garáže.

Drevená garáž NEVIS

Technické informácie

Rady a návody z nášho blogu:

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

1 – Rozmer základného domčeku a záhradnej chatky.

Treba si zvážiť koľko priestoru si chceme , prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať ak nás plocha pozemku svojim rozmerom limituje…


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!