Moderné rekreačné záhradné stavby – KYLA SET


Moderná záhradná stavba s prístreškom drevené steny a AL posuvné okná a dvere
Záhradná stavba sa dá zmontovať aj zrkadloco
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 595x595cm 25 m2
  • Dvere: 204×202 cm
  • Okno 103×202 cm , 120x60cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Bezpečnostné sklá 1 sklo

Cena s DPH : 7.700,- EUR

Moderné rekreačné záhradné stavby – KYLA SET

Moderné rekreačné záhradné stavby – KYLA SET Vám ponúkajú 25m2 vnútorného priestoru a ďalších 10m2 prestrešenej terasy. Stavba je od estónskej značky LASITA MAJA s veľkými posuvnými dvermi z profilovaného AL materiálu. Súčasťou stavby je aj prístrešok a terasa pred domčekom. Domček veľmi efektný a vzhľadovo atraktívny najmä do modernej zástavby. Jeho využitie je ozaj všestranné. Od úložného priestoru, ďalej ako menší ateliér, alebo taktiež ako letnú kuchyňu. Moderné záhradné stavby sa dajú bez problémov zatepliť a dajú sa teda používať viac menej na celoročnú rekreáciu.


Ako strešnú krytinu používame asfaltové pásy.  Taktiež vhodná je aj ľahká plechová krytina. Nedoporučujeme Ťažké betónové a tehlové krytiny. Jednak kvôli malému sklonu strechy –  a jednak kvôli váhe ťažkých krytín.

Náter doporučujeme vykonať bezprostredne po ukončení montáže.

Ochránite tak domček pred ÚV a zožltnutiu dreva, ktoré je štandardne vybrúsené hladko temer do biela.  Taktiež je náter dôležitý na ošetrenie dreva proti škodcom , hnilobe a zmodraniu dreva.

Moderná záhradná stavba : Chatka DOMEO 1,  chatka ORKNEY

Blogy pre Vás:

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.