Záhradné domčeky Borkum 2


Záhradný domček Borkum 2
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 300 cm (11,70 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 196 cm
  • Dvere: 84 x 196 cm
  • Okno: 129 x 99 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH: 5.390 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradné domčeky Borkum 2

Kvalitný záhradný  domček  Borkum je vyhľadávaný pre svoju praktičnosť. V 40mm prevedení  patria k výrobkom, ktoré poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky dobré  riešenie záhradnej stavby. Sila materiálu podtrháva kvalitu daného výrobku. Chatky skvele zapadnú k Vášmu domu, do Vašej záhrady či k Vašej chate. Domček ponúka 11,7m2 vnútorného priestoru, ktorý je priamo rozdelený na sklad o rozmere 3,6m2 na uskladnenie  materiálu, náradia či bicyklov a oddelenú miestnosť 8,1m2, ktorá je vhodná na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Kvalitný záhradný domček Borkum je výborný variant do záhradkárskych kolónií. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý je po celej zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru. Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Nezabúdajte na kvalitný náter. My doporučujeme lazuru Remmers, ktorá je viaczložková. Jeným náterom ošetríte chatku proti ÚV , škodcoma , zmodraniu a samozrejme aj farebne.

Na strechu Vám doporučujeme kvalitnú ľahkú krytinu. Kanadský šindel , asfaltové pásy , alebo plechovú krytinu.

Kontaktujte nás

Ďakujeme za správu

success

Čoskoro sa vám ozveme.

Napíšte nám support-icon