Katalóg

Garáž Hawaii


Project Description
  •      Dvojgaráž popis:
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 780 cm x 570 cm (44,46 m2)
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

7.690 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Dvojgaráž Havaii je kvalitné a  ekonomicky výhodné riešenie parkovania pre Vaše autá. Stavba je vhodná aj ako sklad pre Vašu firmu. Dvoj garáž tvorí jeden veľký vnútorný priestor pre autá a oddelený sklad. Garáž sa dodáva v štandarde s dvoj krídlovými dvermi. Taktiež je možná dodávka bez dverí, prípadne s výklopnými bránami. Ako základ doporučujeme betónovú dosku, alebo zámkovú dlažbu. Informácie nájdete v sekcii technické informácie.

Garáž je vyrábaná je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou sú okná, dvere, kovania , 2x dvoj krídlová brána, zámok s kľúčom. Výklopná brána je za príplatok. Garáž je možné objednať aj v zrkadlovej verzii.

Dvojgaráž Falkland


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!