Katalóg

Gotland 5C


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 390 cm (14,04 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 84 x 196 cm
  • Okno: 129 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

2.990 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný  domček Gotland  40mm patrí k výrobkom, ktoré poskytujú jednak vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby. Masívne steny ideálne zvýraznia kvalitu daného výrobku. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu , na Vašu záhradku či chatu. Domček ponúka 14 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť  na uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva k bazénu. Záhradné domčeky Gotland sú vhodné aj na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v jarných, letných či jesenných  mesiacoch. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Záhradný domček Gotland 4E


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!