Katalóg

Záhradný domček Gotland 5C


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 390 cm x 390 cm (14,04 m2)
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 84 x 196 cm
 • Okno: 129 x 88 cm
 • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

2.990 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradný  domček Gotland  40mm patrí k výrobkom, ktoré poskytujú jednak vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby. Masívne steny ideálne zvýraznia kvalitu daného výrobku. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu , na Vašu záhradku či chatu. Záhradný domček Gotland  ponúka 14 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť  na uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva k bazénu. Záhradné domčeky Gotland sú vhodné aj na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespanie najmä v jarných, letných či jesenných  mesiacoch. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Naše blogy:

19 – Vyhnite sa problémom pri zameraní vášho záhradného domčeku

Keďže častokrát prichádzajú od zákazníkov návrhy na chatky ktoré sa nedajú v našich podmienkach zrealizovať. Rozhodli sme sa zopár z nich použiť v tomto blogu

18 – Záhradný domček Balmoral – priestor pre odpočinok vo Vašej záhrade

Predstavujeme Vám ďalší z našich záhradných domčekov  od Lasity – Balmoral. Krásny presklený záhradný domček v prevedení 44mm.

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!