Garáž pre dodávku Cargo


Garáž pre karavany Cargo
Garáž pre karavany a dodávky
  • Materiál: severský smrk
  • Rozmer:600cm x 600cm
  • Garážová brána:  v320xš270cm sekčná
  • Dvere: 83×180 cm – v základe bez dverí
  • Okno:  v základe bez okna
  • Síla materiálu: 45 mm

Ceny s DPH:

14.900,– EUR (bez sekčnej brány)

16.700,- EUR (sekčná brána)

Cargo garáž nad 20m2 Vám vieme vyrobiť aj na mieru.

Garáž pre dodávku Cargo

Garáž pre dodávku Cargo je moderným riešenám parkovania dodávok a karavanou. Výhodou je ich jednoduchá inštalácia dobrá variabilita a jednak cenová dostupnosť.

Umiestnenie garáže je ideálne na betónovú plochu, alebo na zámkovú dlažbu . Garáž pre dodávku Cargo je možné vylepšiť aj oknom , alebo ďalšími personálnymi dverami alebo prístreškom. Moderná montovaná stavba sa môže samozrejme použiť aj ako firemný sklad , alebo iný úžitkový priestor.

Dodanie Cargo garáže je možné podľa Vašich preferencii zo sekčnou bránou, alebo bez nej. Samozrejmosťou je v prípade záujmu aj osadenie elektormotoru na pohon brány a jeho ďiaľkové ovládanie.

Moderná drevená garáž je vyrábaná z predsušeného severského smrekového dreva.

Garáž sa dodáva bez podlahy. Ako podlaha slúži podkladná základová doska, prípadne zámková dlažba. Pri použití uámkovej dlažby doporučujeme pod dlažobný podklad umiestniť beónové ätky, ktoré ešte viac stabilizujú garáž v prípadnom nepriaznivom počasí.

Atyp Cargo garáže.

Cargo Garáž Vám vieme vyrobiť pri rozmere nad 20m2 na mieru. Pričom sila materiálu je určovaná celkovým rozmerom drevenej stavby. v prípade záujmu nás môžete kontaktovať pomocou formuláru. V rámci

Vašich potrieb vieme upraviť aj celkovú šírku garážového otvoru a celkovú aj jeho celkovú výšku.

Naše BLOGY o drevených stavbách :