Katalóg

Fiji


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 500 cm x 500 cm (25,00 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 159 x 196 cm
  • Okno: 2x 56 x 179 cm
  • Okno: 54 x 54 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

5.500 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Luxusný záhradný domček  Fiji patrí do série záhradných chatiek v 44 mm  prevedení. Napĺňa Vaše potreby štýlovej a luxusnej záhradnej stavby. Ponúka esteticky ale aj prakticky skvelé riešenie záhradnej stavby k modernému domu. Sila zvoleného materiálu korešponduje s kvalitou výrobku. Domček FIJI ponúka 24,8m2 vnútorného priestoru. rozdeleného dve oddelené miestnosti. Jednou s nich je sklad o rozmere 2,9m2, na uskladnenie záhradného materiálu, náradia či bicyklov. Druhá miestnosť ponúka oddychový priestor o rozmere 21,9m2  pre Vás , Vašu rodinu, alebo pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. (Stavby do 25m2 sú bez stavebného povolenia, len na základe ohlášky na stavený úrad.) Domček je vyrábaný je z pred sušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Variant : Luxusný záhradný domček ARUBA

Technické informácie


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!