Katalóg

Elba 44


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 420 cm x 540 cm (22,68 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 84 x 196 cm
  • Okno: 3x 88 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

6.350 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Rekreačný domček Elba patrí medzi najpredávanejšie záhradné chatky z našej ponuky. Svojim ideálnym rozmerom pod 22,7m2 spadá do kategórie chatiek, na ktoré nie je nutné stavebné povolenie. Realizácia sa koná na základe ohlásenia na stavebnom úrade. Pre kupujúceho tak odpadá zložité stavebné konanie, ktoré je nahradené jednoduchším ohlásením drobnej stavby záhradného domčeku. Výrobok poskytuje vysokú kvalitu prevedenia. 44mm steny sú mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby. Priestor chatky je rozdelený do troch miestnosti. Vonkajšie tak ako aj vnútorné dvere sú súčasťou základnej dodávky. Rovnako  okná, kovania, podlaha, zámok s kľúčom a samozrejme aj terasa s podlahou.  Záhradná chatka ELBA je mimoriadne vhodné na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych. Ďalej ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v letných mesiacoch. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.  Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

K záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!