Drevený záhradný domček Norderney 3


záhradný domček nordney 3
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 390 cm x 390 cm (14,40 m2)
  • Rozmer: 390 cm x 300 cm (11,70 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 150 x 196 cm
  • Okno: 129 x 99 cm – 2x
  • Hrúbka materiálu: 40 mm
  • Okná a dvere osadené bezpečnostným sklom

Cena s DPH: 3.990 EUR (3,9×3,9m)

Cena s DPH: 3.690 EUR (3,9×3,0m)

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka Norderney 3

Drevený záhradný domček Nordeney v prevedení 40mm patrí k výrobkom, ktoré poskytujú nielen vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu, na Vašu záhradku či chatu. Domček ponúka 14,4m2 vnútorného priestoru , ktorý je možné využiť  na uskladnenie  materiálu, náradia  či bicyklov. Oceníte najmä praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Drevený záhradný domček Nordeney je vhodný aj na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespanie najmä v letných mesiacoch. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domčeku sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom.

Drevený záhradný domček je kompaktibilný a je k nemu možné doobjednať prístrešok,

Prístrešok zboku predlžuje strechu o 120cm (Prípadne podľa Vášho želania na mieru. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách). Prístrešok je možné zmontovať na pravú alebo ľavú stranu. Je univerzálny. Taktiež je možné predĺžiť za príplatok strechu a vytvoriť tak prístrešok pred záhradným domčekom. Ukotvenie nadstavby prístrešku je na drevené stojky.

Základová doska pre záhradný domček:

V princípe poznáme tri základné druhy základových dosiek pre záhradný domček. Betónovú platňu, zámkovú dlažbu a drevený rošt, ktorý môže byť osadený na zemné skrutky, alebo na betónové stĺpiky. O t´matike základovej dosky máme vytvorené viacero video návodov, ktoré nájdete aj v našej sekcii Videonávody, alebo o nich podrobnejšie píšeme v našom blogu o záhradných chatkách .


Záhradný domček v našich blogoch: