Drevený domček Gotland 5E


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 390 cm x 390 cm (14,04 m2)
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 159 x 196 cm
 • Okno: 88 x 88 cm
 • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

4.390 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Drevený záhradný domček

Drevený záhradný domček Gotland 40mm patria k výrobkom, ktoré poskytujú jednak vysokú kvalitu prevedenia, ale aj esteticky mimoriadne atraktívne riešenie záhradnej stavby. Masívne steny ideálne zvýraznia kvalitu daného výrobku. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu , na Vašu záhradku či chatu. Domček ponúka 14 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využiť  na uskladnenie  materiálu, náradia  či príslušenstva k bazénu. Záhradné domčeky Gotland sú vhodné aj na vytvorenie oddychového priestoru pre Vás a Vašich blízkych či už ako letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespatie najmä v jarných, letných či jesenných  mesiacoch. Chatku je možné poskladať aj zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Taktiež je možné k domčeku dokúpiť efektnú terasu so zábradlím. Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Drevený záhradný domčekGotland 5C

13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!