Katalóg

Kenzo 300


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 540 cm
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

2.090,-EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

 Domčeky  s prístreškom . Menší záhradný domček s prístreškom KENZO, ktorý je vhodný k domu a do záhrady. Chatka ponúka 5,9 m2 vnútorného priestoru, ktorý je možné využívať  na uskladnenie  materiálu, náradia. Súčasťou domčeku tiež  prístrešok9,9m2, ktorý obsahuje aj zadnú stenu. Prístrešok je možné umiestniť pri montáži aj zrkadlovo. Domčeky obsahujú dvojkrídlové dvere, ktoré Vám umožňujú dodatočné využitie vnútorného priestoru. Je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú samozrejme okná, dvere, kovania a podlaha, zámok s kľúčom. Dodávame ho v prevedení 28mm.

záhradným domčekom je možné doobjednať prístrešok, ktorý zboku predlžuje strechu o 120cm (prípadne podľa Vášho želania na mieru). Prístrešok a terasu je možné vidieť v našich realizáciách.

Blog o záhradných chatkách a domčekoch

Domčeky realizácie


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!