Katalóg

Berkshire 53


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 280 cm x 480 cm
  • Obsah:  s podlahou,  dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 88 x 88 cm
  • Okno: 129 x 88 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

3.950 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Montovaný záhradný domček Berkshire 43 a 53  sú vyrábané v 44 mm prevedení a patrí k výrobkom, ktoré poskytujú vysokú kvalitu prevedenia a funkčné riešenie záhradnej stavby. Chatka skvele zapadne k domu, do Vašej záhrady prípadne k chate. Domčeky ponúkajú 12,8 a 15,8 m2 vnútorného priestoru, na uskladnenie materiálu. Sú vhodné ako sklad na náradie,  tiež ako oddychový priestor, letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespanie najmä v letných mesiacoch. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Montovaný záhradný domček je vyrábaný je z pred sušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!