Chatky Berkshire 43


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 280 cm x 380 cm
  • Obsah:  s podlahou,  dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 2 x 88 x 99 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

  Cena s DPH:

  3.690 EUR

  (v ponuke aj zrkadlová verzia)

  Chatky Berkshire

  Chatky Berkshire 43 a 53  sú vyrábané v 44 mm prevedení a patrí k výrobkom, ktoré poskytujú vysokú kvalitu prevedenia a funkčné riešenie záhradnej stavby. Chatka skvele zapadne k domu, do Vašej záhrady prípadne k chate. Domčeky ponúkajú 12,8 a 15,8 m2 vnútorného priestoru, na uskladnenie materiálu. Sú vhodné ako sklad na náradie,  tiež ako oddychový priestor, letná kuchyňa, alebo miesto na príležitostné prespanie najmä v letných mesiacoch. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatky Berkshire sa dajú poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z pred sušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.

  Stavba záhradných chatiek :

  Záhradné chatky a domčeky z nášho sortimentu pochádzajú od lídra vo výrobe záhradných chatiek LASITA Maja. Použité drevo na výrobu chatiek je ekologicky ošetrené a má certifikát FSC. Vlastná výroba domčekov spĺňa náročné ISO normy. Dopravu a montáže zabezpečujeme našimi stálymi vyškolenými pracovníkmi.  Stovky úspešných realizácii sú najlepšou reklamou našej činnosti. Preto  aj viac ako 50% našich zákazníkov prichádza ku nám na základe referencii od majiteľov už zrealizovaných domčekov.


   Hľadáte atypický záhradný domček?

   Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

   Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

   Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

    Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


    Spracovanie osobných údajov
    Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
    V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
    Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
    Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
    Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
    Plné znenie pravidiel GDPR: TU
    Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!