Katalóg

Barbados 4


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 569 cm x 359 cm (20,43 m2)
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 159 x 196 cm
 • Okno: 3x 56 x 179 cm
 • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH:

5.390 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná stavba Barbados 4 patrí do série záhradných domčekov v 44mm  prevedení. Zaraďuje sa k výrobkom, ktoré poskytujú ozaj luxusné prevedenie záhradnej stavby. Jedná sa o esteticky ale aj prakticky skvelé riešenie záhradnej stavby. Sila zvoleného materiálu korešponduje s kvalitou výrobku. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu. Domček Barbados 4 ponúka 20,4m2 vnútorného priestoru. rozdeleného dve oddelené miestnosti. Jednou s nich je sklad o rozmere 7,3m2, na uskladnenie záhradného materiálu a náradia. Ďalej v chatke nájdete oddychový priestor 13,1m2 pre Vás a Vašich blízkych, alebo pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Záhradná stavba – galéria

Varianty 1 až 5  sú v rozmeroch od 12 do 33 m2.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!