Záhradná stavba Barbados 4


záhradná.chatka Barbados 4
záhradná chatka Barbados 4
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 569 cm x 359 cm (20,43 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 159 x 196 cm
  • Okno: 3x 56 x 179 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 9.300 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná stavba Barbados 4

Záhradná stavba Barbados 4 patrí do série záhradných domčekov v 44mm  prevedení. Zaraďuje sa k výrobkom, ktoré poskytujú ozaj luxusné prevedenie záhradnej stavby. Jedná sa o esteticky ale aj prakticky skvelé riešenie záhradnej stavby. Sila zvoleného materiálu korešponduje s kvalitou výrobku. Chatka skvele zapadne k Vášmu domu. Domček Barbados 4 ponúka 20,4m2 vnútorného priestoru. rozdeleného dve oddelené miestnosti. Jednou s nich je sklad o rozmere 7,3m2, na uskladnenie záhradného materiálu a náradia. Ďalej v chatke nájdete oddychový priestor 13,1m2 pre Vás a Vašich blízkych, alebo pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Chatku je možné poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Záhradná stavba – galéria

Varianty Barbadosu 1 až 5  sú v rozmeroch od 12 do 33 m2.

Rady a informácie z nášho blogu:

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

5 – Montáž na zemné skrutky – vruty

Veľa z Vás rieši problém ako osadiť záhradný domček, Nie vždy je možnosť stavby základovej dosky z betónu či zámkovej dlažby. Pre tento prípad máme pre Vás riešenie. Čítajte ďalej v našom blogu.

4 – Stavba záhradnej chaty a záhradného domčeku.

V predchádzajúci častiach blogu sme riešili ako si vybrať dobrý záhradný domček, alebo rekreačnú chatku. V prípade , že sa rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, máme tu pre Vás zopár rád ako uspieť a čo najlepšie zrealizovať Vašu stavbu domčeka.

Kontaktujte nás

Ďakujeme za správu

success

Čoskoro sa vám ozveme.

Napíšte nám support-icon