Záhradné chatky Barbados 3


Montované záhradné chatky s plochou strechou a veľkými oknami a dverami
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 309 cm x 399 cm (12,33 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 159 x 196 cm
  • Okno: 3x 56 x 179 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 4.990 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradné chatky Barbados 3

Záhradné chatky Barbados  a jeho variant 3 je najmenšia z tejto série záhradných domčekov. Je taktiež v 44mm prevedení. Naďalej patrí k výrobkom, ktoré poskytujú moderné prevedenie záhradnej stavby.  Jedná sa o esteticky ale aj prakticky skvelé riešenie záhradnej stavby.  Chatka skvele zapadne k  modernému domu. Domček Barbados 3 ponúka 12,,3m2 vnútorného priestoru. Túto modernú záhradnú chatku  je možné využiť ako oddychový priestor pre Vás a vašu rodinu. Objekt môžete využiť aj ako letnú kuchyňu prípadne skladový priestor pre záhradný nábytok, bicykle či iné vybavenie vašej záhrady. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom! Ďalšie záhradné chatky Barbados od Lasity sú v prevedení 1 až 6 v rozmeroch od 12do 33m2.


Blogy o záhradných chatkách a domčekoch:

17 – Záhradný domček rady Gotland v 40mm prevedení v rozmeroch až do 23m2

Jedným z nosných produktov  vyrábaných v Estónskom závode Lasita Maja je rada domčekov Gotland v prevedeniach:

14 – Novinky 2019 na našej stránke drevo-domy.eu

V tomto blogu by sme Vám  radi predstavili niekoľko noviniek  domčekov Lasita, ktoré sme pre Vás zaradili pre rok 2019 do našej ponuky.

Spôsob objednávky:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.