Katalóg

Aruba 2A


Project Description
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 300 cm x 450 cm
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 196 cm
  • Dvere: 84 x 190 cm
  • Okno: 2 x 71 x 122 cm
  • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

4.590 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Luxusná záhradná chatka  v modernom štýle. To je Aruba –  záhradný domček v 44mm prevedení  patrí k výrobkom, ktoré poskytujú luxusné  prevedenie záhradnej stavby. Esteticky a prakticky domček je  skvelé riešenie pre Vašu záhradu. Domček ponúka 12m2  vnútorného priestoru rozdeleného na terasu a dve oddelené miestnosti. Jednou s nich je sklad o rozmere 4m2, na uskladnenie záhradného materiálu a náradia. V chatke nájdete tiež  oddychový priestor 8m2  pre Vás a Vašich blízkych, alebo pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní tohto domčeku. Chatku je možné objednať  zrkadlovo( Verzia A / alebo B). Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania , podlaha, zámok s kľúčom.   Link: Luxusná záhradná chatkaAruba verzia 3

Technické informácie TU


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


Spracovanie osobných údajov
Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
Plné znenie pravidiel GDPR: TU
Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!