Katalóg

ANGUILLA


Project Description
 • Materiál: severský smrek
 • Rozmer: 510 cm x 390 cm (19,89 m2)
 • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
 • Dvere: 159 x 196 cm
 • Okno: 3x 71 x 122 cm
 • Hrúbka materiálu: 40 mm

Cena s DPH:

4.690 EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradná chatka Anguilla je v 40mm prevedení. Zaraďuje sa k výrobkom, ktoré poskytujú ozaj štýlové prevedenie záhradnej stavby. Jedná sa o vizuálne ale aj prakticky výborné riešenie záhradnej chatky. Chatka skvele zapadne k domu, alebo ako rekreačný objekt na Váš pozemok. Domček Anguilla ponúka 19,9m2 vnútorného priestoru rozdeleného na dve miestnosti oddelené dverami. Jednou s nich je sklad o rozmere 4,5m2 na uskladnenie záhradného materiálu, náradia či bicyklov. Ďalej v záhradnej chatke Anguilla nájdete oddychový priestor 14,9m2  pre Vás a Vašich blízkych, alebo pre letnú kuchyňu. Oceníte praktické dvoj dvere, ktoré uľahčujú manipuláciu pri používaní domčeku. Záhradná chatka Anguilla sa dá  poskladať tiež zrkadlovo. Domček je vyrábaný je z predsušeného severského smrekového dreva. Súčasťou domu sú okná, dvoj dvere, kovania, podlaha, zámok s kľúčom. Dvere a okná sú vybavené izolačným dvoj sklom!

Navštívte náš blog záhradných chatiek TU.


Užitočné informácie
Certifikáty

Záhradné stavby spoločnosti LASITA sú certifikované systémom certifikácie FSC, ktorý umožňuje spotrebiteľovi identifikovať produkt vyrobený z dreva, ktoré pochádza z dobre a environmentálne zodpovedne obhospodarovaného lesu.

 

ISO 9001: Je systém manažmentu kvality výroby a služieb, ktorý je súčasťou  medzinárodných štandardov vydaných Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu kvality. (International Organization for Standardization)

 


Hľadáte atypický záhradný domček?

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o zvolenom domčeku.

Ak ste nenašli ste na našich stránkach, čo hľadáte, alebo máte nejaké otázky, kontaktujte nás prosím a my Vám odpovieme.

Nezáväznú ponuku Vám vypracujeme už do 24 hodín!

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!