Objednávka záhradného domčeku

Dôležitý je prvý kontakt. Ten môžete urobiť viacero spôsobmi  a kľudne aj hneď

Telefónom : +421 (0)917 960 522
emailom: info@drevo-domy.eu

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!

  Cenová ponuka

  Cenová ponuka

  Objednávka záhradného domčeku – postup.

  Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou.  Pridajte telefónne číslo prípadne e-mail a ozveme sa Vám. Každopádne pokiaľ máme kontakt na Váš telefón zavoláme Vám a preberieme s vami akú chatku potrebujete a následne Vám zašleme mailom ponuku , ktorá má nasledovnú podobu:

  Po zaslaní ponuky je na zákazníkovi či sa nám ozve a objednávka záhradného domčeku bude  dotiahnutá do konca.  V ďalšom kroku sa dohodnú termíny, prípadne sa zmení rozsah prác a doladia sa detaily. Každopádne ak sa nám klient neozve máme za to, že našu ponuku na záhradnú chatku neakceptoval.

  Po doladení všetkých detailov sa zasiela finálna záväzná ponuka. V prípade, že sa jedná o sériovú chatku v cene do 2.500,- EUR  nepožadujeme žiadnu zálohu. Platba sa realizuje až po prevzatí tovaru, alebo celej zákazky.

  Vlastná realizácia – expedícia.

  Realizácia alebo vyskladnenie chatky býva zvyčajne do 30 dní. Termín dodania je záväzný, každopádne Vám budeme volať 3 dni pred expedíciou realizáciou či môžeme chatku vyskladniť. Stáva sa , že klient je v tom čase chorý , alebo nestihol zhotoviť základovú dosku prípadne má iné viac či menej vážne dôvody. U nás nie je problém posunúť realizáciu o 14 dní, prípadne podľa dohody a to bez navýšenia ceny. Skrátka vychádzame si s klientom navzájom.

  Doprava: Väčšina chatiek je vo váhe cca 1300KG a dopravuje sa autami do 3,5tony u rozmernejších chatiek nad 25m2  automobilom do 7t.  Domček je nabalený na palete a vykladá sa ručne. Trvá to v priemere 30 minút  a nie je nutná žiadna technika na vyloženie.

  Ak expedícia nie je spojená s montážéu naši pracovníci Vám pomôžu tovarzložiť a zabezpečiť proti vode. Všetci šoféru sú aj montéri, takže Vám ochotne poradia odpovedia na Vaše otázky.

  V prípade , že máte objednanú chatku s montážou príde ku Vám partia 2ja -3ja montéri, ktorý od Vás potrebujú len skonzultovať polohu chatky, a ak máte na pozemku  220V pripoja sa na zdroj. Ak nie je na pozemku 220V prípojka vozíme si vlastnú  centrálu.

  Montáž realizujeme s ohľadom na Vaše prostredie a vždy po nás ostáva čisto!

  Objednávate si profesionálov a nestearáte sa o nič. Nepožadujeme žiadnu stravu , žiadne ubytovanie všetko je na nás a Vas je len prevziať a skontrolovať si výrobok po dodaní , alebo po montáži.

  Snažíme sa aby celý proces od prvého kontaktu, až po odovzdanie domčeku bol pre Vás jasný prehľadný a s ohľadom na Vaše potreby. Viac ako 50% našich nových zákazníkov sú odporučený od spokojných klientov. Váša spokojnosť je najlepšia referencia.