Predstavujeme Vám našu klasiku - Záhradnú chatku Adelína

Výstavba záhradnej chatky Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere. V základe sa domček  predáva bez prístrešku, ale ako je vidieť aj prístrešok mu veľmi sedí. Chatku je možné zložiť aj zrkadlovo. Pričom sa zmení jeden tá vec, že hlavné otváracie dvere budú buď na  kraji ako variant chatky s červeným šindľom. Pri zrkadlovom otočení chatky sa dvere len posunú na pravú stranu a hlavné otváracie dvere budú v strede.

 

Záhradná chatka je dostupná vo viacerých modifikáciách.

Okrem základného rozmeru 300x300cm v prevedení 28mm sú k dispozícii aj chatky o rozmeroch 340 cm alebo 380 cm x 300cm. Tieto väčšie chatky je možné objednávať  v sile materiálu 28mm , alebo 40mm.

Výstavba záhradnej chatky: Ako väčšina záhradných domčekov sa dodáva s podlahou. Montáž je možná ako na betónový základ, tak na zámkovú dlažbu, prípadne na drevený rošt a zemné skrutky. Montáž tejto chatky je veľmi jednoduchá a zvládajú ju aj naši zákazníci. Taktiež doba montáže je do jedného pracovného dňa. (bez náteru)

 

Zmontovaná chatka sa dodáva v neošetrenom stave. Preto ju treba v čo najkratšom čase ošetriť. Naši pracovníci používajú na ošetrenie chatiek lazúru Remmers. Katalóg farieb si viete pozrieť TU.

Po aplikácii náteru Vaša chatka ožije a najmä je dlhodobo chránená nielen pred počasím, ale aj pred škodcami, UV žiarením a hnilobou.

Samozrejme na trhu je viacero skvelých produktov na ošetrenie záhradnej chatky a môžete použiť akúkoľvek inú značku.

A výsledok  vo finále môže vyzerať aj takto:

Inšpiráciu nájdete aj vo vidu nášho Youtube kanála: https://www.youtube.com/watch?v=FRjYBCpoOH0

 

 

Ponuku záhradných chatiek nájdete TU.

 

Máme svoju prácu radi. Preto je stále viac našich zákazníkov susedmi a kamarátmi našich bývalých klientov. Takže stretávame sa spolu stále . A to nás teší.

Výtavba záhradnej chatky – Technické informácie

Výtavba záhradnej chatky – Video prezentácia


  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!