Nástenná hliníková pegola WALL
Nástenná hliníková pegola WALL
  • Materiál konštrukcie: hliník , stĺpiky 111x111mm
  • Materiál strešných lamiel pozinkovaný plech
  • Uhol náklonu lamiel 0-caa 90 stupňov v jednom smere
  • Rozmer A300: 300 cm x 300 cm / 250 cm výška
  • Rozmer B400: 300 cm x 400 cm / 250 cm výška
  • Obsah:  spojovací materiál kotviaca doska, kľuka
  • Voliteľné príslušenstvo: textilná clona , hliníková lamelová stena
  • Váha 4 balíky vo váhe 25-50kg
  • Farba v tóne ANTRACIT (cca RAL 7015 ) ,
  • Farba v tóne OFFWHITE (cca RAL9016)

Cena s DPH rozmer 3x3m: 2.580,- EUR s DPH

Cena s DPH rozmer 3x4m: 3.190,- EUR s DPH


Nástenná bioklimatická hliníková WALL

Nástenná bioklimatická hliníková pergola WALL je navrhnutá pre vonkajšie poveternostné podmienky. Systém výklopnej pergoly umožňuje pod pergolou Mirador sedieť v tieni alebo na slnku. Ako Vám v danej chvíli vyhovuje. Sklopením lamiel môžete okamžite uzatvoriť strechu , ktorá Vás výrazne ochráni pred dažďom. Mirador je odolný voči sile vetra 90 km/h. Nevadí mu sneh a zimné obdobie.

Pozor: v zimnom období počas sneženia, alebo pri predpovedi sneženia otvárajte rolety vo zvislej polohe, aby nedošlo k poškodeniu vašej pergoly.

Moderná nástenná bioklimatická hliníková pergola s otočnou oceľovo – pozinkovanou lamelovou strechou je koncipovaná tak, aby sa dala pripojiť k stavbe rodinného domu či inej a záhradnej chatke a taktiež komerčnej stavbe. V privátnom sektore je výhodná najmä pre ľudí, ktorí chcú tráviť viac času na záhrade v exterieri. Ľudí, ktorí si radi vychutnávajú leto vonku v tieni kde trávia svoj voľný čas. Samozrejme, že ju môžete použiť aj pri firemných nehnuteľnostiach , napríklad ako odpočinkový priestor, alebo posedenie v kaviarni. Pergolu je možné podľa potreby otvárať v rôznych uhloch náklonu od 0 až skoro do 90 stupňov.

V peknom počasí sa dá strecha otvoriť a slnko svieti cez otvorené lamely. Slnko, ale najmä svetlo sa teda dostane nielen na terasu, ale v prípade, že je pergola v tesnej blízkosti okien, vonkajšie svetlo preniká v značnej miere aj do interiéru , ktorý je tým pádom krásne osvetlený. V prípade nepriaznivého počasia. alebo v prípade príliš silného slnka je možné lamelovú strechu pergoly mechanicky uzavrieť. Vytvorí sa tak rovná plocha s odvodovými kanálmi pre vodu. Strecha spoľahlivo ochráni pred nepriazňou počasia a pred slnečnými lúčmi. Odhliadnuc od praktických výhod, pergola pôsobí moderne , vzdušne a elegantne. Stane sa optickým zvýraznením každej nehnuteľnosti.

Výrobok bol ocenený cenuv za dizajn reddot winter 2020

Nástennú pergolu môžete vybaviť aj ďalšími doplnkami ako je bočná stena vyrobená ako hliníková lamela , ktorá sa napevno pripevní k pergole a oddelí Vám priestor a zabezpečí súkromie napríklad od Vašich susedov.

Textilná sťahovacia clona je čiastočne priehľadná , ale dostatočne hustá aby Vás chránila pred slnkom a čiastočne aj pred dažďom . Je nastaviteľná vo výške , ktorú práve potrebujete.

Doprava expedícia a manipulácia s hliníkovou pergolou:

Základná pergola je balená zvyčajne v štyroch krabiciach , ktorý ch váha je od 25- 60 kg. Takže celková manipulácia vykládka je jednoduchá a stačia na ňu 2 osoby . Po otvorení krabíc nájdete perglu zabalenú po jednotlivých kusoch , takže jednotlivé diely sú vo váhe rádovo do 10kg