Kúpacie Sudy

Kúpacie Sudy

Stránka je v procese prípravy. Viac pre info sa obráťte na nás mailom info@drevo-domy.eu

 

Kúpacie sudy, alebo HOT TUBS. Teplá voda vo vonkajšom kúpaní po celý rok. Je to jednoduché. Vodu vo vašom kúpacom sude nahreje piecka na drevo, ktorá môže byť súčasťou sudu, alebo môže byť aj externe mimo tela kúpacieho sudu. Každému ako vyhovuje.

Kúpacie sudy sa dodávajú v rôznych prevedeniach.  Môžu slúžiť len ako pokojné spa , alebo Vám vodu rozprúdia trysky, ktoré s Vášho HOT TUB spravia Jacuzzi.

Výhodou kúpacieho sudu sú nízke náklady na ohrev vody, ktoré oceníte najmä v zimných mesiacoch.  Piecka nahreje vodu na príjemných 38 stupňov za dve hodiny.  Pri cene palivového dreva sú náklady na ohrev na rozdiel od elektrických verzii ozaj minimálne.

Stránku a ponuku pripravujeme a aktualizujeme

Drevená kaďa Hot Tube Klasik

Okrúhla drevená kaďa ,  je klasický Hot Tube, Je najbežnejšia a cenovo najdostupnejšia.  Pritom však prevedením dreva poskytuje autentickú atmosféru pre Vaše chvíle pohody.

Vďaka svojmu jednoduchému okrúhlemu tvaru poskytuje dostatok  priestoru pre čo najkonfortnejšie využitie.  Vaňa je z čistého dreva. Tento typ vane môže mať vnútorný aj vonkajší ohrievač vody. Kaďa je vybavená v štandarde drevenými okrúhlymi lavicami. Výhrevné teleso ak je inštalované vo vnútri vane – je oddelené drevenou bariérov, ktorá môže byť doplnená o držiak na nápoje.

Ceny od  1.890,- EUR s DPH

VIAC Informácii  , ceny a rozmery : Hot Tune Klasik

Oválna drevená kaďa Hot Tube – Retro ELIPS

Okrúhla drevená kaďa v tvare oválu, alebo elipsy. Je taktiež klasický  Hot Tube z čistého dreva.  Skrátka romantika pre páry.  Elipsový trochu retro tvar zachováva autentickú atmosféru pre chvíle vo dvojici ,a lebo pre sólo odpočinok po namáhavom dni.

Eliptické kúpacie vane spotrebujú podstatne menej vody a rýchlejšie sa zohrievajú. Môžu byť tiež vybavené vnútorným , ale aj externým ohrievačom.  My Vám však doporučujeme externý ohrievač s ohľadom na rozmer vane. Na koncoch vane sú namontované 2 drevené lavičky.

V prípade  vnútorného vyhrievacieho telesa  je komplet dodávaný  s ochrannou mriežkou z dreva, ktorá môže byť doplnená o držiak na nápoje.

Ceny od  EUR

VIAC Informácii  , ceny a rozmery : Hot Tune Klasik

Drevená kaďa Hot Tube –  s polypropylénovou  vložkou  Smrek / Termowood

Drevená kaďa v klasickom okrúhlom tvare. Vonkajšie steny z dreva podľa výberu : Severský smrek, alebo Termowood.

Kade sa dodávaju  zmontované s polypropylénovou vložkou.

Polypropylénové vírivky sa ľahko starajú a odolávajú teplotným zmenám a priamemu slnečnému žiareniu. Zatiaľ čo vonkajšia strana týchto víriviek je vyrobená zo smreku a dodáva prírodný ráz, vnútro vyrobené z polypropylénu zaisťuje vyššiu hygienu.

Klasický  kruhový tvar  tvar zachováva dostatok priestoru pre viacero osôb.  Kade môžu byť  vybavené vnútorným , ale aj externým ohrievačom.  Všetko je len o Vašich preferenciách či uprednostníte rýchlejší ohrev vody,a lebo priestor vo Vaše odpočinkovej kadi.

V prípade  vnútorného vyhrievacieho telesa  je komplet dodávaný  s ochrannou mriežkou z dreva, ktorá môže byť doplnená o držiak na nápoje.

VIAC Informácii  , ceny a rozmery : Hot Tubs Polypropylen

Drevená kaďa Hot Tube –  so sklolaminátovou vložkou  Fiberglass   Smrek / Termowood

Drevená kaďa v klasickom okrúhlom tvare. Vonkajšie steny z dreva podľa výberu : Severský smrek, alebo Termowood. Kade sa dodávaju  zmontované so sklolaminátovou vložkou.

Drevené kade zo sklolaminátovou vložkou sa  vyznačujú dlhou životnosťou Na rozdiel od drevených hot tubs podstatne menej sa opotrebuvávajú  zmenami teploty a vlhkosti. Zmeny ročného obdobia ovplyvňuje sklenené vlákno podstatne menej. Sklolaminát je v porovnaní s polypropylénom menej odolný proti nárazu a poškriabaniu.

Kade môžu byť  vybavené vnútorným , ale aj externým ohrievačom.  Všetko je len o Vašich preferenciách či uprednostníte rýchlejší ohrev vody,a lebo priestor vo Vaše odpočinkovej kadi.

V prípade  vnútorného vyhrievacieho telesa  je komplet dodávaný  s ochrannou mriežkou z dreva, ktorá môže byť doplnená o držiak na nápoje.

VIAC Informácii  , ceny a rozmery : Hot Tubs Fyberglass

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!

  Produkty pre Vás pripravujeme a čoskoro bude ponuka HOT TUBS kompletná.

  www.drevo-domy.eu www.zahradni-chatka.cz