Chatky

Na  stránke sa nachádzajú záhradné chatky a domčeky rôznych rozmerov od 6m2 do 36m2.

Chatky V prípade Vášho  záujmu vieme pre Vás realizovať aj atypické  riešenia pre realizácie nad 16m2.  Domčeky sú štandardne o sile materiálu od 28mm do 70mm .  Na Výrobu používame severský smrek. Drevo na chatky je certifikované systémom FSC a ISO.  V rámci našich služieb ponúkame Vám samozrejme aj  dopravu, záhradnej chatky , montáž náter či iné  doplnkové služby.

Na našich stránkach nájdete tiež informácie o základovej doske , spôsobe objednania chatky či ukážky realizácii. Doporučujeme Vám tiež náš blog, v ktorom nájdete ďalšie praktické rady pri výbere Vašej budúcej chatky.

13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu.

chatky Brava

10 – Predstavujeme Vám chatku  ARUBA.

Tak čo na túto  chatku hovoríte?  Je krásna.  Aruba je moderná záhradná  chatka s ozaj dokonalou valbovou strechou.

chatky ARUBA

2 – Výber záhradného domčeku a garáže

Ak vieme v akom približnom rozmere chceme realizovať chatku, ďalším parametrom pri výbere chatky je spôsob jej budúceho využitia…

výber chatky

Spôsob objednávky záhradnej chatky

Snažíme sa aby objednávka záhradnej chatky bola pre Vás čo najjednoduchšia. Objednávky chatiek do 2.000,- EUR sú bez zálohy.

blog3-7

Nátery záhradných chatiek.

Aby Vám chatka vydržala čo najdlhšie – treba ju natrieť ihneď po montáži.  My Vám doporučujeme kvalitné a overené lazury od Remmersu.

remmers

Kanadský šindel na Vašu chatku.

Pre záhradné chatky sú ideálne ľahké asfaltové  krytiny . Dobrým riešením je aj plechová krytina. Na chatky nie sú vhodné ťažké krytiny.

výber chatky

chatky Melita
chatky Adelina
chatky FARO