Bioklimatická hliníková pergola Klassik
Bioklimatická hliníková pergola Klassik

  • Materiál konštrukcie: hliník , stĺpiky 111x111mm

  • Materiál strešných lamiel pozinkovaná ocel

  • Uhol náklonu lamiel 0-85 stupňov v jednom smere

  • Rozmer A300: 300 cm x 300 cm / 250 cm výška

  • Rozmer B340: 300 cm x 400 cm / 250 cm výška

  • Rozmer C360: 300 cm x 600 cm / 250 cm výška

  • Obsah:  spojovací materiál kotviaca doska, kľuka

  • Voliteľné príslušenstvo: textilná clona , hliníková lamelová stena

  • Váha 4 balíky vo váhe 25-50kg

  • Farba v tóne ANTRACIT (cca RAL 7015 ) ,

  • Farba v tóne OFFWHITE (cca RAL9016)

Cena s DPH rozmer A3x3m : 2.390,- EUR s DPH

Cena s DPH rozmer B3x4m: 3.150,- EUR s DPH

Cena s DPH rozmer C3x6m: 3.690,- EUR s DPH


Bioklimaticka hlinikova pergola Klassik

Bioklimatická hliníková pergola Mirador Klassik je navrhnutá pre vonkajšie poveternostné podmienky. Systém výklopnej pergoly umožňuje pod pergolou Mirador sedieť v tieni alebo na slnku. Ako Vám v danej chvíli vyhovuje. Sklopením lamiel môžete okamžite uzatvoriť strechu , ktorá Vás výrazne ochráni pred dažďom. Pergola Mirador je odolný voči sile vetra 90 km/h. Nevadí mu sneh a zimné obdobie.

Pozor: v zimnom období počas sneženia, alebo pri predpovedi sneženia otvárajte rolety vo zvislej polohe, aby nedošlo k poškodeniu vašej pergoly.

Moderná bioklimatická hliníková pergola s otočnou oceľovo – pozinkovanou lamelovou strechou je vhodná najmä pre ľudí, ktorí chcú tráviť viac času na záhrade v exterieri. Ľudí, ktorí si radi vychutnávajú leto vonku v tieni kde trávia svoj voľný čas. Pergolu je možné podľa potreby otvárať v rôznych uhloch náklonu. V peknom počasí sa dá strecha otvoriť a slnko svieti cez otklonené lamely. Slnko, ale najmä svetlo sa teda dostane nielen na terasu, ale v prípade, že je pergola v tesnej blízkosti okien svetlo preniká aj do interiéru , ktorý je tým pádom krásne osvetlený. V prípade nepriaznivého počasia. alebo v prípade príliš silného slnka je možné lamelovú strechu pergoly mechanicky uzavrieť. Vytvorí sa tak rovná plocha s odvodovými kanálmi pre vodu. Strecha spoľahlivo ochráni pred nepriazňou počasia a pred slnečnými lúčmi. Odhliadnuc od praktických výhod, pergola pôsobí moderne , vzdušne a elegantne. Stane sa optickým zvýraznením každej nehnuteľnosti.

Výrobok bol ocenený cenuv za dizajn reddot winter 2020
Pergolu môžete vybaviť aj ďalšími doplnkami ako je bočná stena vyrobená ako hliníková lamela , ktorá sa napevno pripevní k pergole a oddelí Vám priestor a zabezpečí súkromie napríklad od Vašich susedov.
Textilná sťahovacia clona je čiastočne priehľadná , ale dostatočne hustá aby Vás chránila pred slnkom a čiastočne aj pred dažďom . Je nastaviteľná vo výške , ktorú práve potrebujete.

Doprava expedícia a manipulácia:

Základná pergola je balená zvyčajne v štyroch krabiciach , ktorý ch váha je od 25- 60 kg. Takže celková manipulácia vykládka je jednoduchá a stačia na ňu 2 osoby . Po otvorení krabíc nájdete perglu zabalenú po jednotlivých kusoch , takže jednotlivé diely sú vo váhe rádovo do 10kg


 

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!