Domáci bazén pre plavcov Pacifik 814x460x138cm /45mm


Project Description
 • Materiál: Škandinávsky masív – Borovica
 • Rozmer:  814x460x138cm /45mm
 • Hrúbka materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
 • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov
 • Farba bazénovej folie : Oceán – modrá štandardne (Na vyžiadanie : Saharský piesok -béžová a Grey – šedá)
 • Naviac zdarma: tlaková impregnácia AquaStop, záruka  2 / 5 rokov

Cena s DPH:

7.690,- EUR -bez filtrácie

7.990,- EUR- komplet s filtráciou

Obsah – štandard: Drevená konštrukcia , lepená bazénová vaňa, kotviace prvky, Skimer napúšťacia šachata, vypúštacia tryska, podkladné geotextílie na steny , kotviace skrutky,  vonkajšie drevené schody, chromové vnútorné schody
Obsah –  za príplatok:  Filtračný systém, farebné osvetlenie, letná krycia plachta, zimná krycia plachta , kryty rohov  plastu alebo kov , búdka na príslušenstvo

Domáci bazén pre plavcov Pacifik 814x460x138cm /45mm

Domáci bazén pre plavcov Pacifik je ďalší plnohodnotný  bazén vhodný na každodenné športové vyžitie pre športovcov a rekreačných plavcov.  Jeho dĺžka 814 cm a konfortná šírka 460 cm  ho predurčuje využívať ako plnohodnotný bazén najmä na rekreačné plávanie. Skelet bazénu je už tradične zhotovený s výberového  škandinávskeho dreva. Tradičný osemuholníkový tvar s dlhými stredovými stenami je veľmi poskytne dostatok priestoru pre Vaše plavecké tréningy. Taktiež cena ostáva veľmi priaznivá a stále sa jedná  o jedno z cenovo veľmi atraktívnych riešení domáceho plávania.

K rekreačnému plávaniu bazén využije naraz aj viacero osôb.  Drevený bazén môžete mať na záhrade, chalupe  a samozrejme ako rodinné kúpanie pri Vašom dome.  Jednoduchá inštalácia. Ozaj sa jej nemusíte báť. Zvládne ju  každý domáci majster a vyžaduje  len základné náradie.

Domáci bazén pre plavcov Pacifik je dôležité  položiť na spevnenú betónovú v ktorej bude príprava na osadenie bočných železných výstuží.  Betónovú plochu doporučujeme min. 10cm + v miestach kde sa budú umiestnené oceľové vzpery  je nutné počítať s masívnejším betónovým základom. K umiestneniu pätiek Vám vopred zašleme pôdorys.

Ošetrenie drevených konštrukcii bazénu

Drevo je z výroby  ošetrené tlakovou  tinktúrou AQUA-STOP po celom povrchu. Každopádne základný ochranný nástrek treba pred montážou ošetriť olejovou farbou na bazény.  Styčnú plochu dreva a základovej dosky je vhodné oddeliť od podkladu  fóliou ,alebo podobným podkladom.

Ako je spomenuté – drevo je potrebné  a vhodné počas, alebo pred montážou ošetriť olejovými farbami na bazény, ktoré vylepšia celkové vlastnosti Vášho budúceho bazénu.

Vlastná montáž domáceho bazénu je už vysoko intuitívna a vystačíte si z priloženým návodom na montáž.

K základnému výrobku je možné si doobjednať výkonnú filtráciu a jej drevený kryt. Ďalej si môžete na bazén doobjednať  solárnu plachtu  či zimné prekrytie . Taktiež Vám doporučujeme efektné farebné osvetlenie bazéna , ktoré ešte viac zvýrazní Váš bazén počas večerných grilovačiek.

Domáci záhradný bazén Oceán je v prevedeniach bazénovej fólie : modrá -Oceán  , bledá – SandStone, alebo šedá – Grey Stone.

Bazén je možné zapustiť aj do zeme a vytvoriť si tak ešte väčší komfort pri jeho použití. Je však nutné časť v zemi odizolovať mopovou fóliou a drenážnym zásypom. Blížšie informácie nájdete v návode na inštaláciu.


  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!