Kvalitné záhradné domčeky

Kvalitné záhradné domčeky

Kvalitné záhradné domčeky a chatky  majú certifikáty FSC a PESC. Výroba našich domčekov a chatiek vždy spĺňa náročné normy ISO. Domčeky sú vyrábané s ekologicky vyťaženého dreva. Záleží nám na tom – akú krajinu odovzdáme svojim a Vašim  deťom.

Záhradné domčeky , záhradné chatky – AKCIA

Pri objednaní do 30.11.2020 – doprava zadarmo.

Chatky v aktuálnych cenách si môžete predobjednať aj na rok 2021 (bez zálohy)

 

Chatky bez montáže dodanie 14-21 dní.

Na vybrané modely šindel zdarma.

Realizujeme po celej SR!

Ponúkame kvalitné záhradné domčeky , záhradné chatky a garáže.

Základným materiálom je výberový severský smrek, ktorý po ošetrení vhodným povrchovým náterom zabezpečí dlhú životnosť záhradnej stavby. Krátke dodacie lehoty 14-30 dní. Zabezpečujeme dopravu, montáž a náter našich výrobkov po celej SR. Napíšte nám.

Vzhľadom na momentálnu karanténnu situáciu budú všetky Vaše objednávky s možnosťou storna a bez zálohy. Po skončení mimoriadnych opatrení Vás budeme kontaktovať a objednávky znovu s Vami potvrdzovať. Nechceme aby ste v tejto dobe niesli akékoľvek riziko  z predobjednávok. 

Spolu to zvládneme.

Prečo nakupovať u nás:

Držíme dohodnutú cenu!

Preferujeme kvalitu

Vysoká kvalita je pre nás dôležitejšia ako nízka cena!

Služby

doprava vlastnými automobilmi, stabilné montážne partie , záručný a pozáručný servis.

Objednávka bez zálohy

Dôverujeme našim zákazníkom – Tak ako naši zákazníci dôverujú nám. Preto pri objednávkach do 3.000,- EUR neplatíte žiadnu zálohu.  Pri objednávkach do 7.000,-  platíte zálohu len 500,- EUR.

Krátke dodacie lehoty

Ročne realizujeme okolo 100 nových stavieb. Samozrejmosťou je poskytnutie záruky na prípadné chyby a nedostatky. Rovnako tak radi poradíme a pomôžeme i po skončení záruky – záleží nám na tom, aby Vám stavba slúžila čo najlepšie a najdlhšie!

Výhody

Čo Vám ponúkame

Kvalitné drevo

Pracujeme so sibírskym smrekom – drevo je vysušené a starostlivo opracované. Drevo pripravíme u nás vo výrobe – k Vám dovezieme už všetko pripravené na montáž.Ďalšie informácie »

Poradenstvo

Radi Vám poradíme, ako najlepšie realizovať základovú dosku, aký bude najvhodnejší náter pre Vašu novú drevostavbu.Ďalšie informácie »

Doprava a montáž

Domček je v rozloženom stave privezieme našimi autami až na Váš pozemok. Naši zamestnanci stavbu skompletizujú a odovzdajú presne podľa vopred dohodnutých podmienok.Ďalšie informácie »

Zaručná a pozáručná starostlivosť

Ročne realizujeme cca 100 nových stavieb. Samozrejmosťou je poskytnutie záruky na prípadné chyby a nedostatky. Rovnako tak radi poradíme a pomôžeme i po skončení záruky – záleží nám na tom, aby Vám stavba slúžila čo najlepšie a najdlhšie!Ďalšie informácie »

Záhradné domčeky

Vyberte si z našej širokej ponuky záhradných domčekov, chatiek a garáží.

Blogy a rady pre Vás:

Rozmer základného domčeka a záhradnej chatky.

Rozmer záhradného domčeka: Treba zvážiť, koľko priestoru si chceme, prípadne môžeme vyčleniť pre budúcu chatku. Pri pozemkoch s dostatočnou plochou je to vcelku jednoduché. Väčší pozor si treba dať v prípade, ak nás plocha ….

Ak už máme vybraté miesto, dôležitá je kvalitná základová doska. Jej bližšie špecifiká máme uvedené v základných technických informáciach na našej stránke. Kliknite TU. V princípe však máme tri základné prevedenia základovej dosky:

zahradna .chatka
Moderná záhradná chatka
záhradný domček
záhradná chatka
Záhradný domček Wrexham 2
Moderná garáž - montovaná
luxusna zahradna chatka
rekreacna chatka
Záhradný domček s prístreškom
ruba
Záhradný domček St Louis
Dvoj garáž PANAMA
Moderná záhradná chatka
záhradné-domčeky Borkum
Záhradné domčky rýchle dodanie
zahradne chatky
Záhradný domček Adelina
drevená garáž
Záhradný domček FARO4
Garaz drevena