Hot Tubs s ohrevom.

Skvelý doplnok k rekreačným chatkám. Bolg 23.

 

Hot Tubs s ohrevom, ktorý zabezpečuje vnútrorna, alebo naopak externá piecka je hitom posledných rokov v našich záhradach. Je Ekonomicky nenáročný a môžete ho umiestniť vpodstate kdekoľvek

Nespornou výhodou Hot Tube s ohrevom je skutočnosť , že na ohrev vody používate drevo.  Je to nesporne ekonomickejší variant – ako výrivka vyhrievaná na elektrickú energiu.  Naše rekreačné chatky a záhradné domčeky často krát montujeme na miestach , kde je elektrická energia nedostupná. Drevená kaďa s ohrevom je preto ideálnym riešením pre celoročné kúpanie.

Hot Tubs s vnútorným ohrevom

Neopakovateľná romantika a vôňa dreva je zážitkom, ktorý si zaslúži každý s Vás.  K dispozícii sú rôzne veľkostné varianty a taktiež výbavy.  Vnútro výrivky môže byť v klasickom štýle. Teda čisté drevo. Drevenú kaďu vieme vybaviť aj polypropylénovu vložkou , alebo vložkou zo sklených vlákien.

Využitie chatky Java je ozaj všestranné. Moderné letné bývanie, letná kuchyňa, kancelária. Možností je ozaj veľa.  Chatka je rozdelená na Centrálnu časť a dva menšie sklady. Domček je možno zmontovať zrkadlovo. Súčasťou domčeku je aj drevená terasa na priečelí modernej chatky.

Drevená kaďa s vonkajším ohrevom
Thermo wood HOT TUBE

Luxusné sady HOT TUBS

Luxusnejšie drevené kade sú osadené vaňou zo skelených vlákien. Taktiež sa výrivky dajú osadiť led podsvietením a bublinkovým systémom.  V ponuke je taktiež veľa doplnkov. Schodíky, lavičky, držiaky na  nápoje, bezpečnostné plechy na komín, pádla a ďalšie.

Hot Tubs  je jedna krvná skupina s našimi záhradnými chatkami.

Kvalita prevedenia a spojenie s prírodou Vám prináša nové možnosti využitia voľného času pre Vás a Vašich blízkych

Ak máte záujme napíšte nám

www.drevo-domy.eu

www.zahradni-chatka.cz/zahradni-domky

HOt Tubs Elipsa z vložkou

  Pred odoslaním je potrebné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Spracovanie osobných údajov
  Odoslaním kontaktného formulára beriete na Vedomie , že Vaše údaje budú použité pri vypracovaní ponuky na tovar z nášho sortimentu.
  V procese vyžiadania ponuky spracovávame:
  Povinné údaje: Meno, email, miesto dodania
  Nepovinné údaje Priezvisko , telefónne číslo
  Vaše údaje nebudú využívané k žiadnym marketingovým účelom.
  Plné znenie pravidiel GDPR: TU
  Máte právo kedykoľvek požiadať o úplný zánik Vašich údajov v našej evidencii!